BartGum
Kontakt telefoniczny: +48 748 45 26 dni robocze od 8:00 do 16:00
Poza godzinami pracy, w sytuacjach awaryjnych Serwis Mobilny

Wymiana oleju

Wykonujemy wymianę olejów silnikowych i filtrów oleju, paliwa i powietrza. Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Wiemy, że na pewnych sprawach nie można oszczędzać. Dlatego oferujemy bardzo bogaty wybór; praktycznie wszystkie produkty liczących się marek na rynku: Castrol, Elf, Mobil1, Lotos i wiele innych.

Na podstawie analizy i w oparciu o informacje udzielone przez klienta jesteśmy w stanie dobrać olej o odpowiednich właściwościach i charakterystykach, który będzie odpowiadał warunkom eksploatacji.
Zatem posiadamy oleje najwyższej jakości wiodących marek. Nasi Konsultanci pomogą Państwu w dokonaniu wyboru odpowiedniego oleju oraz udzielą porad związanych z jego eksploatacją i częstotliwością wymiany.

Przy zakupie naszego oleju usługa wymiany oleju jest wykonywana za darmo.

Bezwzględnie zaleca się przy wymianie oleju silnikowego dokonywanie wymiany filtru oleju. Bardzo dobrą praktyką jest także wymiana pozostałych filtrów; powietrza i paliwa.
Korzystamy z doskonałych filtrów FILTRON. Ich jakość zapewnia lepszą pracę silnika i wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa.
Wymieniamy filtry: oleju, oleju napędowego z odpowietrzaniem, powietrza, paliwa, filtra etyliny, filtra przeciwpyłowego- kabinowego.

Zatem zadzwoń i umów się. Podczas rozmowy z konsultantem zapytaj o aktualne promocje.

Numer Infolinii: +48 71 314 31 13.

MOBILNY SERWIS OPON TIR 24

BartGum - serwis samochodowy
BartGum