BartGum
Kontakt telefoniczny: +48 748 45 26 dni robocze od 8:00 do 16:00
Poza godzinami pracy, w sytuacjach awaryjnych Serwis Mobilny

O nas

Na początku firma skoncentrowana była na świadczeniu usług w zakresie kosmetyki pojazdowej, powstała pierwsza samochodowa ręczna myjnia w Olesnicy.

Przede wszystkim zadowolenie klientów, to motto przyświecało nam przez cały czas naszej działalności. Nasz wysiłek został doceniony. Dzięki naszemu zaangażowaniu zdobyliśmy uznanie i szacunek sporego grona klientów. Pozwoliło nam to po kilku latach wytężonej pracy i zdobywania doświadczenia poszerzyć ofertę.

Dziś firma świadczy usługi nie tylko w zakresie mycia pojazdów, ale także zajmujemy się sprzedażą opon i felg wszystkich marek oraz prowadzimy serwis ogumienia,  jak również realizujemy wymianę filtrów i olejów silnikowych. Ale to nie wszystko; świadczymy usługi w zakresie serwisowania klimatyzacji w pojazdach osobowych, terenowych, dostawczych i ciężarowych.

Stanowiska pracy wyposażone są w nowoczesny i w pełni profesjonalny sprzęt. Aparatura ta  obsługiwana jest przez doświadczoną i wykwalifikowaną ekipę. Dlatego czas oczekiwania został skrócony do niezbędnego minimum, mimo realizacji w szerokim wymiarze czynności obsługowych oraz naprawczych.

Niedawno nasz firma  zakupiła nowoczesny pojazd mobilny do serwisu opon który jest dostępny 24h na dobe.

MOBILNY SERWIS OPON TIR 24

BartGum - serwis samochodowy
BartGum