BartGum
Kontakt telefoniczny: +48 748 45 26 dni robocze od 8:00 do 16:00
Poza godzinami pracy, w sytuacjach awaryjnych Serwis Mobilny

Mobilny serwis opon TIR 24

Mobilny
serwis
opon TIR 24

Mobilny Serwis Opon Tir 24h proponuje nowoczesną i profesjonalną obsługę klienta. W trosce o to, aby nasi klienci dotarli bezpiecznie i na czas!

Mobilny Serwis Opon Tir 24h to profesjonalny pojazd w pełni wyposażony w sprzęt do wymiany do kół samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, przemysłowych i rolniczych, świadczy usługi naprawy i wymiany opon dostawczych, ciężarowych, rolniczych, w dogodnym miejscu dla klienta czasie i miejscu. Współpracujemy z trzema dużymi sieciami zrzeszających serwisy mobilne na terenie całej Europy, tj.:
Goodyear Dunlop TruckForce ; Conti360° Fleet Services ; Michelin Euro Assist.

Goodyear TruckForce jest pierwszą ogólnoeuropejską siecią serwisó w samochodów ciężarowych działającą mobilnie przez 24h. Goodyear utworzył tę kompleksową usługę wychodząc naprzeciw potrzebom flot transportowych oraz niezależnych użytkowników, dla których optymalne działanie serwisu opon jest szczególnie istotne. Obecnie oferta sieci TruckForce obejmuje ponad 30 krajów Europy i posiada ok. 2000 tysięcy punktów mobilnych. TruckForce oferuje zarządzanie całym cyklem życia opon ciężarowych, w tym dostawę nowych opon, wymianę, nacinanie, naprawy ogumienia, informację i porady. Wszystko to dla klientów dostępne przez 24 godziny na dobę. Wygodą dla klienta jest przewidywalność cenowa, scentralizowana relacja z klientem – klient rozmawia z jedną firmą w przypadku problemów niezależnie, gdzie w Europie doszło do awarii ogumienia.
Każdy dealer TruckForce jest ściśle kontrolowany, aby spełnić najwyższe standardy jakości i jest zobowiązany do zapewnienia swojej mobilności. onti360° Fleet Services dedykowany oponom ciężarowym Ogólnoeuropej ska oferta dla flot taboru ciężarowego Conti360° Fleet Services – oferta Continentala dla flot samochodów ciężarowych. Klienci Conti360° korzystają z doświadczeń koncernu Continental w dziedzinie ogumienia. Obsługa samochodów ciężarowych przez Continentala działa na terenie Europy, posiada system zarządzania ogumieniem i zapewnia przejrzystą kontrolę stanu opon we flocie pojazdów. Sieć mobilnych, jak i stacjonarnych serwisów opiekuje się samochodami w razie nieprzewidzianych awarii ogumienia. Continental zapewnia serwis awaryjny w ponad 25 krajach Europy i cały czas powiększa liczbę swoich partnerów.
Michelin Euro Assist świadczy usługi pomocy drogowej dla samochodów ciężarowych na terenie ponad 25 krajów Europy. Współpracuje z ponad trzema tysiącami serwisów mobilnych i stacjonarnych, które działają codziennie 24 godziny na dobę. Posiada scentralizowaną infolinię przyjmującą zgłoszenia w 24 językach. Specjaliści pomocy drogowej są wybierani przez Michelin. Kierowca samochodu ciężarowego nie musi się martwić o płatności. Krótki termin działania i szybka identyfikacja potrzeb gwarantuje sprawną obsługę co przekłada się na terminowość

MOBILNY SERWIS OPON TIR 24

BartGum - serwis samochodowy
BartGum